7.СУ "Свети Седмочисленици"

                         СПИСЪК НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ПЕДАГОГИЧЕСКИЯ СЪВЕТ

                                         ЗА УЧЕБНАТА 2016/2017 ГОДИНА

  1.  Никова – директор
  2.  Ненов – зам. директор /ср. степен/
  3.  Стефанова – зам. директор /осн. степен/
  4.  Бърдарова зам. директор АСД
  5.  Казаки главен учител по БЕЛ
  6.  Симова – старши учител по БЕЛ
  7.  Дуева – старши учител по БЕЛ
  8.  Голева – учител по БЕЛ
  9.  Младенова – старши учител по БЕЛ
  10. Димитрова – старши учител по БЕЛ прогимн.
  11. Тюфекчиева – Тонкин - старши учител по АЕ
  12.  Градинарски – учител по АЕ
  13.  Димитрова – учител по АЕ
  14.  Николова – учител по АЕ
  15.  Манчева – старши учител по АЕ
  16.  Миркова-Широва– старши учител по АЕ
  17.  Мандова – учител по АЕ
  18.  Спасова – учител по АЕ
  19.  Велков – учител по АЕ
  20.  Тошева – старши учител по АЕ прогимн.
  21.  Григорова-Ангелова – старши учител по АЕ прогимн.
  22.  Митева – учител по АЕ прогимн.
  23. Пейчева– старши учител по НЕ
  24.  Милушева-Трендафилова учител по НЕ
  25.  Николова – учител по ФЕ
  26.  Недкова – учител по ИспЕ
  27.  Илиева – старши учител по ИспЕ
  28.  Пенчева – главен учител по математика
  29. Иванчева – старши учител по математика
  30.  Андреева – старши учител по математика
  31.  Стоянова – старши учител по математика
  32.  Годунко – старши учител по инф. и ИТ
  33. Бурла – старши учител по инф. и ИТ
  34.  Томова - старши учител по инф. и ИТ
  35.  Николова – старши учител по инф. и ИТ прогимн.
  36. Джанкушева – учител по физика на АЕ
  37.  Михалкова – учител по физика
  38.  Кирилова – старши учител по химия
  39.  Трифонова – старши учител по биология на АЕ
  40.  Костадинова-Кентова – ст. уч. по биология и химия
  41.  Михайлова – старши учител по история
  42.  Петрова – старши учител по история
  43.  Коцев – учител по история на АЕ
  44.  Димитрова – старши учител по философия
  45. Кирилова – старши учител по география на АЕ
  46.  Михайлова – старши учител по география
  47.  Станчев – старши учител по ИИ
  48.  Ватева-Балабанова – старши учител по музика
  49.  Дудекова – старши учител по ФВС
  50.  Глушкова – старши учител по ФВС прогимн.
  51.  Ладов – старши учител по ФВС
  52.  Георгиева  учител по ФВС
  53.  Алексиева – учител по ФВС
  54.  Андасорова – главен начален учител
  55.  Латунова – старши начален учител
  56.  Делева – старши начален учител
  57.  Благоева – старши начален учител
  58.  Иванова – старши начален учител
  59. Йорданова – старши начален учител
  60.  Цветанова – старши начален учител
  61.  Андонова – старши начален учител
  62.  Канева – старши начален учител 
  63.  Огнянова – старши начален учител
  64.  Енчева – старши начален учител
  65.  Марашева – старши начален учител
  66.  Събева – старши начален учител
  67.  Изографилова – старши начален учител
  68.  Иванова –  начален учител
  69.  Балтажи – начален учител
  70.  Стефанова – учител, подготвителен клас
  71.  Цоловска – учител, подготвителен клас
  72. Петрова – старши учител ЦДО
  73.  Вълчев – старши учител ЦДО
  74.  Марикова – старши учител ЦДО
  75.  Първанова – старши учител ЦДО
  76.  Христозова – старши учител ЦДО
  77.  Атанасова – старши учител ЦДО
  78.  Забродска – учител ЦДО
  79.  Иванова – учител ЦДО
  80.  Мирчева-Янева – учител ЦДО
  81.  Дичева –  учител ЦДО
  82. Илиева-Цветкова– учител ЦДО
  83.  Ямболиева– пед.съветник



rss 32  facebook 32  twitter 32

Награди и постижения

 

Купи и грамоти

7. СУ в снимки

 

7. СОУ

Календар

Юни 2017
НПВСЧПС
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930